Onze mensen

Het TUWI verkoopteam bestaat uit ervaren mensen die de markt en regio goed kennen. De adviseurs van TUWI werken verdeeld over Nederland. Ieder in een eigen regio. Vanzelfsprekend bent u ook van harte welkom voor een bezoek aan onze showroom aan het Technopark 2, 7102 JM Winterswijk. Maakt u hiervoor een afspraak met één van onze verkoopadviseurs.

[[maak een afspraak]]

Henk Rozema

h.rozema@tuwi.nl
06-53 343 925
Accountmanager 
Postcode 14 t/m 19 en 77 t/m 99

Maik Wensink

m.wensink@tuwi.nl
06-24 369 149
Accountmanager
Postcode 35 + 37 t/m 41, 65 t/m 76 en 81

Menne Engelfriet

m.engelfriet@tuwi.nl
06-55 715 518
Accountmanager
Postcode 10 t/m 13, 21 t/m 34, 36 en 43 t/m 47

Eddie van der Gaag

e.vandergaag@tuwi.nl
06-54 284 394
Accountmanager
Postcode 42 + 48 t/m 64

Marco Schenk

m.schenk@tuwi.nl
06-55 397 530
Productmanager Binnendienst

Rob Pleiter

r.pleiter@tuwi.nl
0543-549 505
Productmanager Binnendienst

Armando Migchielsen

a.migchielsen@tuwi.nl
0543-549 514
Productmanager Binnendienst

Rohalt Kas

r.kas@tuwi.nl
06-11 563 502
Verkoopleider

Marco Mans

m.mans@tuwi.nl
0543-549 549
Commercieel Directeur

TUWI.nl gebruikt cookies om uw ervaring te verbeteren. Meer weten.