TUWI - het verschil
het verschil.

Verkoop:

Het Tuwi verkoopteam bestaat uit ervaren mensen die de markt en regio goed kennen. De adviseurs van Tuwi werken verdeeld over Nederland. Ieder in een eigen regio. Hier ziet u welke accountmanager in uw regio actief is.  Vanzelfsprekend bent u ook voor een bezoek aan onze showroom van harte welkom. Maak hiervoor een afspraak met één van onze verkoopadviseurs. Adres Tuwi: Technopark 2, 7102 JM Winterswijk.
verkoopteam

De Tuwi adviseur in uw regio:

  • henk_rozema

    Henk Rozema

    h.rozema@tuwi.nl
    06-53 343 925
    Postcodegebied:
    14 t/m 19 en 77 t/m 99

  • maik_wensink

    Maik Wensink

    m.wensink@tuwi.nl
    06-24 369 149
    Postcodegebied:
    35 + 37 t/m 41, 65 t/m 76 en 81

  • menne_engelfriet

    Menne Engelfriet

    m.engelfriet@tuwi.nl
    06-55 715 518
    Postcodegebied:
    10 t/m 13, 21 t/m 34, 36 en 43 t/m 47

  • eddie_vd_gaag

    Eddie van der Gaag

    e.vandergaag@tuwi.nl
    06-54 284 394
    Postcodegebied:
    42 + 48 t/m 64

  • marcoschenk

    Marco Schenk

    m.schenk@tuwi.nl
    06-55 397 530
    Productmanager Binnendienst

  • rob_pleiter

    Rob Pleiter

    r.pleiter@tuwi.nl
    0543-549 505
    Productmanager Binnendienst

  • marco_mans

    Marco Mans

    m.mans@tuwi.nl
    Commercieel Directeur

  • rohalt_kas

    Rohalt Kas

    r.kas@tuwi.nl
    06-11 563 502
    Verkoopleider