home  
Leveringsoverzicht zaagmachines IMET

Lintzaagmachines

BS 350 SHI-E

BS
Serie van handbediend t/m volautomautisch, NC-gestuurde lintzaagmachines zijn geschikt voor het snel en efficiënt afkorten van massieve, dik- of dunwandige profielen van staal, RVS, aluminium, brons messing, koper of andere materiaalsoorten. De zaagunit kan naar beide zijden onder verstek worden gezet, indexering van de positie op 0 ° , 45 ° links + rechts en 60 ° links (d.m.v. geharde stift). Het scharnierpunt is uitgevoerd met 2 nastelbare conische lagers. Om het bedieningsgemak verder te vergroten draait de zware draaitafel op kogels.

 

  meer info

Cirkelzaagmachines

Sirio 370

Sirio/Velox/Record
Serie van handbediend t/m volautomautisch, NC-gestuurde cirkelzaagmachines. De besturing biedt de mogelijkheid tot snel en eenvoudig programmeren en opslaan van zaaglijsten (lengtes en aantallen). Optimale zaagprestaties in een breed scala materialen door verticaal bewegende zaagunit, uitgevoerd met traploos regelbare bladsnelheid.

 

 

  meer info

Dubbelkoloms

X-Tech 410

X-tech
Volautomatische dubbelkoloms lintzaagmachine. Op basis van materiaalkeuze (bibliotheek) en afmetingen bepaalt de besturing automatisch de meest optimale snijsnelheid en voeding. De stabiele bouwwijze, optimale zaagbladgeleiding, altijd juiste snijparameters en automatisch inzagen zijn een waarborg voor een optimale standtijd van het blad. Het aanvoersysteem biedt de mogelijkheid tot verschillende aanvoercycli. Uniek is het automatisch tasten van de voorzijde van het materiaal, waardoor het maken van een nulsnede overbodig is.

 

  meer info

MKH opduwsysteem

Sirio 370 met zaagstraat

 

Door toepassing van de zeer moderne EPIS grafische besturing in combinatie met een AC-servoaandrijving biedt het systeem optimale mogelijkheden zowel zaag- als boormachines te automatiseren. Het systeem kenmerkt zich door de stabiele bouwwijze, eenvoudig te bedienen besturing die zowel direct als extern (d.m.v. bijvoorbeeld Microsoft Excel) geprogrammeerd kan worden en het zeer gebruikersvriendelijke onderhoud. Effectieve meetlengte 3,6 tot 8,6 m.

 

   
   
 
   
   
 
 

   

 

 

 
 
 
 
Tuwi Nieuws

TUWI trots op Graydon Award voor gezond bedrijf


TUWI in de vakbladen: Metallerie, lees hier!

PRIMA POWER lasersnijmachines

Toekomstgericht investeren:
een PRIMA POWER lasersnijmachine inclusief voorraadmagazijn werkt 24 uur 7 dagen per week.
Onze adviseur rekent uw voordeel graag samen met u uit.

Bel nu 0543- 549 549 voor de volgende stap in uw toekomst!

 

kantbankgereedschap


Honderden verschillende modellen.

 

Door uw boor- of zaagmachine uit te breiden met onze unieke CNC gestuurde rollenbaan kunt nog efficienter werken.

 

Verbruiksartikelen koopt u bij de specialist!